TR

Translate:

Ahmet Kemal Bacak Kurumsal Resmi Web Sitesi

Hakkımızda

2001 Yılında Hayalle Başlayan Yol

 1987 Karaman Dogumlu,1999 Yılında Çok Severek Dinledigi İlahileri 2001 Yılında Konya'da Duzenlenen Ses Yarismasına Tesaduf Uzeri Girerek 14 Yasinda İlk Defa Elinde Mikrofonla Sahne Tozu Yuttu.ve Bu İlham Kaynagi Olan Sahne Tozu Uzun Yıllara Dayanacak Olan Bir Yolunda Baslangici Oldu. 

Albüm,Konser,Siyaset

 Ardindan Arka  Arkaya 4 Albüm Cıkardı. Tüm Albümleri Yogun Sekilde Dinlendi ve Tanınmaya Basladı.Milli Görüs Teskilatlarında ve Ülkü Ocaklarında Devamlı Tanınan ve Her Programda Sahnede Olan Bir İsim Oldu.Akparti Gençlik Kollarında Siyasete Başladı ve Önü Daha da Açıldı.Hizmet Nimettir Düsturuyla Devamlı Her İşin Ucundan Tuttu.Direklerde Bayrakta Astı,Sahnede Sunuculukta... 

Organizasyon Şirketi

 

2008 Yılında İsminin Baş Harflerini Taşıyan AKB Organizasyonu Kurdu Küçük Organizasyonlar Yapmaya Başladı,2010 Yılında AKB Organizasyon Reklam ve Kültür Hizmetleri Ltd.Şti,2014 Yılında AKB Group A.Ş yi ve Sonrasında Uluslararası Organizasyon Merkezi ve Ulusal Reklam Ajansı'nı Kurarak İş Hayatında Çok Önemli Kariylerler Ödüller,Fahri Hemşehirlik Bir çok Dalda isel 1.lik Ödülleri ile Türkiye ve Avrupa'da Bir çok İşe İmza Attı. Konser Kongre Miting ve Fuar Organizasyonları İle Piyasada Çok Büyük Bir Yere Sahip Oldu. Es-Sadık,El-Beşir,El-Münir,El-Emin,El-Muallim,Mücteba,El-Metin,En-Nezir Programlarının Yapımcılığını Proje Sahipliğini ve Organizasyonunu Üstlendi.

Ahmet Kemal Bacak Devletin Güvenilir Firmaları Arasında ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Sanatçısı ve Sunucusudur.

Emin Adımlarla Daha da İleriye...

Geç Kalmadan Kaliteli Organizasyonlar İçin Bize Ulaşın!